19 грудня відбулось святкування 70-річчя факультету геоінформаційних систем і технологій. Урочисте святкування відкрив ректор Київського національного університету професор Куліков Петро Мусійович. Привітавши всіх присутніх зі святом Петро Мусійович вручив нагороди та відзнаки від Міністерства освіти України. Також співробітники факультету отримали відзнаки КНУБА та почесні грамоти. Студентський актив факультету ГІСУТ створив яскравий, святковий настрій своїми номерами та виступами.

Поздоровити іменинників з яскравими привітаннями завітали студенти факультету Інженерних систем та екології, на чолі з деканом професором Приймаком Олександром Вікторовичем, студенти факультету Урбаністики та просторового планування, студенти Будівельного факультету, студенти Будівельно-технологічного факультету та студенти факультету Автоматизації інформаційних технологій.

Завітав на святкування і святий Миколай, який провів розіграш іменних подарунків (світшот, футболка та бейсболка) і відзначив найактивніших студентів солодкими подарунками

Вітаємо наш факультет з річницею та бажаємо успіхів, нових здобутків та процвітання.

О. В. Нестеренко,

заступник декана факультету ГІСУТ