28 грудня 2018 року в Київському національному університеті будівництва та архітектури відбулися святкування з приводу випуску магістрів.

Дипломи вручали декани Будівельного факультету, Факультет урбаністики та інформаційних технологій, Факультету геоінформаційних систем і управління територіями, Будівельно-технологічного факультету, Факультету інженерних систем та екології і Факультет урбаністики та просторового проектування.

У цьому році з отриманням документа про вищу освіту університет вітав 531 магістра. З них 117  – отримали дипломи з відзнакою.

Вітаємо всіх випускників із цим знаменним днем!

Бажаємо Вам гідно нести високе звання випускника Київського національного університету будівництва та архітектури!

Урочисте вручення дипломів – святкова подія, яка назавжди залишиться для наших випускників гарячим спогадом і фінальним акордом студентського життя.

Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, сяючих посмішок. Сподіваємося, що теплі спогади про свято і яскраве студентське життя в КНУБА надовго залишаться в пам’яті кожного випускника.

Прес-служба КНУБА