Із 10 по 21 грудня студентами Факультету автоматизації і інформаційних технологій була проведена акція «Подаруй дітям радість на новорічні свята». Метою цієї акції був збір коштів на подарунки для дітей Київського міського клінічного онкологічного центру. На зібрані кошти було закуплено подарунки.

Наші студенти разом з Міжнародної громадською організацією «Цивілізація культури духовності і розвитку», керівником якої є Волошина Наталія Юріївна, відвідали відділ дитячої онкології, подарували новорічний настрій, приємні емоції та можливість загадати новорічне бажання, яке обов’язково здійсниться. Діти були приємно здивовані візиту новорічних героїв.

Дякуємо всім, хто залучився до нашої благодійної акції та разом із нами подарував дітям радість!

Валерія Вдовиченко,

студентка Факультету автоматизації