Цьогорічний форум пройшов 24-25 січня в польському місті Жешув. Його гасло «Європа-Україна після 2019 року. Що треба змінити, а що варто продовжувати?». У форумі взяли участь понад 800 учасників з європейських країн та США. Це представники урядів, органів самоврядування, установ ЄС, міжнародних організацій та експертних кіл. Обговорювалися питання подальших реформ і модернізації освіти в Україні з огляду на можливі зміни на політичній арені в зв’язку з прийдешніми виборами.

Від Київського національного університету будівництва і архітектури у заході взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, професор В.В. Ткаченко. Він, зокрема, долучився до дискусії на тему: «Міжнародна політика». Під час дискусійної панелі обговорювалися питання безпеки та протидії гібридній війні. У форумі також взяли участь партнери нашого університету з Польщі, зокрема, Віце-голова польсько-української парламентської групи Сейму Республіки Польща професор Божена Камінська та доктор Олексій Квілінський, президент Інституту розвитку міжнародного співробітництва  ( м. Познань).

Форум «Європа-Україна» був започаткований у 2007 році і є однією з ключових подій, організованих Інститутом східних досліджень (Польща).

Професор Ткаченко В. В.