29 січня 2019 року представники Київського національного університету будівництва і архітектури провели Виїзний день відкритих дверей у середній загальноосвітній школі № 93 Подільського району міста Києва.

Фахівець відділення довузівської підготовка Сідун Катерина Василівна передала вітання керівництву школи від ректора Кулікова Петра Мусійовича і вручила подяку Свинар Світлані Олександрівні за високий професіоналізм та якісну підготовку абітурієнтів, які вступили до Київського національного університету будівництва і архітектури.

Підчас презентації старшокласники познайомилися із будівельною галуззю та КНУБА – визнаним провідний галузевим закладом вищої освіти в Україні, який здійснює підготовку за 27 спеціальностями, пропонуючи своїм абітурієнтам отримати одну із 45 спеціалізацій за освітнім ступенем бакалавра і 50 спеціалізацій за освітнім ступенем магістра в галузі будівництва і архітектури та суміжних з нею галузей.

Відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних матеріалів Суханевич Марина Володимирівна розповіла про умови, терміни і правила вступу в 2019 році, сертифікати ЗНО, необхідні для вступу на різні спеціальності та спеціалізації, за якими можна отримати освіту в КНУБА.

Про навчання на будівельно-технологічному факультеті більш докладно розповіла кандидат економічних наук, доцент кафедри товарознавства і комерційної діяльності – Романенко О.В. Олена Валеріївна презентувала нові спеціалізації «Товарознавство і комерційна логістика», «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі», «Оптова та роздрібна торгівля», «Митна справа».

Про спеціальності факультету інженерних систем і екології, міжнародне співробітництво із Люблінською політехнікою – одним із провідних вишів Польщі і можливість паралельного навчання магістрів КНУБА в Любліні,з подальшим отриманням ними диплому європейського зразка розповів Пасічник Павло Олександрович –кандидат технічних наук, доцент кафедри теплотехніки.

Дуже уважно хлопці і дівчата слухали кандидата історичних наук, доцента кафедри політичних наук Панібудьласка Андрія Володимировича, коли він розповідав про спеціалізації «Міське будівництво та господарство» і «Автомобільні дороги та аеродроми»  в межах спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», але найбільше всіх зацікавила інформація про спеціальність  «Право»,оскільки фахівці в області будівельного та містобудівного права дуже затребувані на фаховому ринку України, а Факультет урбаністики та просторового планування  КНУБА єдиний вищий навчальний заклад, який здійснює їх підготовку.

Про дозвілля, заняття спортом, про участь у громадських та суспільних проектах школярі вже у приватному спілкуванні розпитували студентів університету.

Завідувач відділення

довузівської підготовки