З 24 по 28 січня ректор КНУБА професор Петро Куліков перебував з робочим візитом у Республіці Узбекистан на запрошення керівництва Наманганської області Узбекистану. У ході візиту П.М. Куліков відвідав Наманганський інженерно-будівельний інститут і обговорив перспективи подальшої співпраці з ректором цього закладу вищої освіти доцентом Ш.Ш.Кенжабоєвим За результатами зустрічі була підписана Угода про співпрацю між Київським національним університетом будівництва і архітектури і Намаганським інженерно-будівельним інститутом.

Згідно з підписаною Угодою, планується відкрити філію КНУБА на базі Намаганського інженерно-будівельного інституту з метою підготовки спеціалістів, які здобувають ступінь бакалавра чи магістра за спеціальностями «водопостачання і каналізація», «архітектура», «промислове і цивільне будівництво», «будівництво автомобільних доріг і аеродромів» (денна, заочна та дистанційна форми навчання). Було також досягнуто домовленості щодо організації процесу підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу та цільової підготовки кваліфікованих кадрів (PhD та DSc) за зазначеними спеціальностями.

У рамках Угоди передбачається організовувати обмін студентами, проводити наукові дослідження з проблем та напрямів, які представляють взаємний інтерес. Крім того, сторони домовилися вести пошук коштів для фінансування освітніх проектів, наукових досліджень і програм академічних обмінів.

Н. А. Кравченко,

начальник відділу