У складі делегації: Президент Інституту розвитку міжнародного співробітництва (м. Познань) доктор Олексій Квілінський та  Голова ради експертів  Інституту розвитку міжнародного співробітництва (м. Познань) професор Казимеж Пайонк.

Гості ознайомилися з основними інноваційними підходами до навчання майбутніх архітекторів. Декан архітектурного факультету професор Кащенко О. В. провів ознайомчу екскурсію для польської делегації, під час якої розповів про історію створення архітектурного факультету нашого Університету, а також специфіку підготовки кадрів будівельної галузі.

У ході робочого візиту відбулася нарада під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.В. Ткаченка, у якій взяли участь представники польської делегації та будівельного факультету Університету. Учасники наради погодили план подальшої співпраці, виділивши економічний блок питань, як пріоритетний. Зокрема, першим кроком було визначено ознайомлення з навчальними планами підготовки фахівців за спеціальностями «Економіка підприємства» обох закладів вищої освіти. За результатами наради також вирішено організувати тижневі ознайомчі візити українських студентів до Інституту розвитку міжнародного співробітництва, а польських студентів – до КНУБА.

В.В. Ткаченко,

проректор з науково-педагогічної роботи