Василь Кандинський. “Композиция VI”

У Київському національному університеті будівництва і архітектури випустили новий навчальний посібник за авторською редакцією доц. кафедри дизайну архітектурного середовища Н.Ю.Житкової та доц.кафедри архітектури і архітектурного проектування С.Б. Зиміної. Книга має лаконічну назву – “Композиція” – втім, за повнотою та об’ємом викладеного матеріалу не поступається ґрунтовним тематичним дослідженням. Роботу видано під грифом Міністерства освіти і науки України і рекомендовано науково-методичною радою КНУБА як навчальний посібник для абітурієнтів і студентів архітектурного факультету.

У посібнику розглянуто загальні положення та методику виконання роботи із композиції, засоби композиційної гармонізації заданих фігур, порядок виконання роботи, наведено характерні приклади та список рекомендованої літератури.

Окрім безсумнівної наукової актуальності і змістової цінності, посібник “Композиція” відзначається іншими, вартими уваги аспектами, – зокрема, містить значну кількість вправ і корисних ілюстрацій, які стануть у пригоді як абітурієнтам, так і студентам.

“Композиція” – це must have для будь-якого талановитого початківця, книга, яка сьогодні стане настільною для кожного, хто хоче стати справжнім Майстром завтра.