У межах профорієнтації абітурієнтів-2019 10 лютого 2019 року в місті Києві відбувся Освітній Форум для старшокласників та їхніх батьків “Три місяці до ЗНО”, організований освітнім центром Явкурсі.

У межах програми Форуму відбулися лекції та майстер-класи від експертів з вступу та підготовки до ЗНО, які відповіли на самі актуальні питання. Як вступити на бюджет? Як правильно побудувати власну стратегію вступу аби збільшити шанси на бюджетне навчання. Що таке ЗНО і правила вступу? Актуальна та корисна інформація про ЗНО та зміни у правилах вступу-2019. Як обрати професію? Як обрати спеціальність та не шкодувати про це у майбутньому. Таємниці ЗНО з української мови і літератури. Як запам’ятати героїв творів та написати власне висловлення на максимальний бал. Як скласти ЗНО з історії України на 180+? Секрети виконання різних типів завдань та аналіз зображень видатних постатей. Особливості ЗНО з англійської мови. Як правильно аналізувати завдання та заробити додаткових 15 балів. Як набрати максимум балів на ЗНО з математики. Як набрати максимум балів та втратити мінімум. Аналіз типових помилок та поради з їх уникнення.
В панельній дискусії з представниками провідних закладів України прийняла участь відповідальний секретар приймальної комісії Київського національного університету будівництва і архітектури Суханевич Марина Володимирівна. Старшокласників та їх батьків цікавили питання: що таке правила вступу, які зміни відбулися у правилах вступу в 2019 році, як рахувати конкурсний бал та багато інших.
Чому для майбутніх абітурієнтів важливо приймати участь у таких заходах? 80% учнів недостатньо готуються до ЗНО, так як обирають ЗВО та предмети для складання за півроку до тестів. 48% вступників не знають свої права і подають документи в 1 ЗВО на одну-дві спеціальності, хоча можуть подати у 7 ЗВО на 4 спеціальності! Лише 8% абітурєнтів набирають 185+ на обов’язковому ЗНО з української мови і літератури. 85% батьків незадоволені репетитором. Але ж саме від нього залежить результат!

Завідувач відділення
довузівської підготовки
Бурдейна Наталія Борисівна