8 лютого 2019 року відбулося чергове засідання Вченої ради Університету. На засіданні обговорювалась концепція стратегічного розвитку КНУБА на 2019-2023 роки, з проектом якої виступив перший проректор Чернишев Д.О. Рада також заслухала та схвалила звіт проректора Плоского В.О. про науково-дослідну роботу КНУБА в минулому році.

На засіданні Вченої ради був присутній виконуючий обов’язки Голови Комітету з питань освіти та науки Верховної Ради України, Заслужений працівник освіти України Олександр Володимирович Співаковський. В своєму виступі він дав добру оцінку роботі колективу КНУБА. Багато було сказано про роботу Комітету щодо впровадження реформи вищої освіти. Він підкреслив, що реформа багатостороння, складна та потребує певного часу для її реалізації. І в цьому важлива роль відводиться провідному закладу вищої освіти в галузі будівництва – нашому Університету.

На засіданні були також розглянуті інші питання. Почесне звання “Заслужений професор КНУБА” було присвоєно багаторічному завідувачу кафедрою фізичного виховання та спорту Станіславу Михайловичу Канішевському. Щиро вітаємо його з цім почесним званням.

Прес-служба КНУБА