У Київському національному університеті будівництва і архітектури підведено перші підсумки цьогорічної вступної кампанії — 8386 заяв від абітурієнтів зареєстровано у приймальній комісії університету.

Вектор абітурієнтьских уподобань традиційно направлений у бік напрямів навчання, які є профільними для КНУБА, а саме – “Будівництво” та “Архітектура”. Так, на вступ за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво” надійшло 1136 заяв, за спеціальністю “Архітектура” – 672 заяви. Помітний і, водночас, очікуваний інтерес виявили вступники також до спеціальностей “Комп’ютерні науки” (949 заяв, конкурс — 21 особа на місце за держзамовленням) і “Автоматизоване управління технологічними процесами” (832 заяви, конкурс – 23 особи на місце за держзамовленням).

Далі…