Програма Culture Bridges до 11 квітня приймає заявки на гранти мобільності.
За кошти гранту можна поїхати до будь-якої з країн ЄС, аби взяти участь у конференції, реалізувати дослідження, пройти стажування, відвідати мережеву подію, налагодити партнерства для вашої організації, тощо. Також грант дозволяє запросити європейського експерта чи партнера до України.
Заявки на участь можуть подавати
українські фахівці у сфері культури та креативної економіки для поїздок до країн ЄС;
європейські фахівці у сфері культури та креативної економіки для поїздок до України.
Максимальна тривалість такої подорожі – 28 днів, а максимальна сума гранту – 4000 євро. Зауважте, що на грант від однієї організації заявку може подати лише один представник.
Подати заявки на участь у програмі Culture Bridges можна за посиланням http://culturebridges.eu/international-mobility-grants
Culture Bridges  — програма розвитку українського культурного сектору, яка має на меті налагодження ефективних зв’язків між митцями, культурними операторами та інституціями в Україні та ЄС.
Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Начальник відділу міжнародних зв’язків Кравченко Н.А.