У роботі наукового гуртка «БУДМАЙСТЕРКЛАС» при кафедрі ОУБ КНУБА 5 березня 2019 р. взяв участь представник дочірньої компанії німецького концерну VEKA Ukraine – керівник відділу інжинірингу Дмитро Фірсов. За його участі на кафедрі організації та управління будівництвом пройшла лекція. Розпочав її завідувач кафедри ОУБ професор Тугай О.А., який зауважив, що використання сучасних управлінських технологій в будівництві є актуальним і надав слово гостю.. Дмитро Фірсов розповів студентам, що VEKA вже понад 40 років займається розробкою і виробництвом практичних, надійних і екологічних віконних та дверних систем з пластику.
Виробництво в Україні було відкрито більше семи років тому. За цей час VEKA Ukraine довела, що здатна випускати високоякісні профілі для металопластикових вікон відповідно до найсуворіших корпоративних стандартів якості. Оснащений за останнім словом техніки завод, кваліфікований персонал, використання висококласних матеріалів – ось основні складові успіху VEKA. Пропоновані в Україні профілі для пластикових вікон мають всі необхідні ліцензії та сертифікати відповідності провідних європейських інститутів.

Керівник відділу інжинірингу Фірсов Дмитро представив особливості виробництва VEKA Ukraine, а також з метою підтримки впровадження та реалізації основних положень дуальної освіти в КНУБА за участі VEKA Ukraine запросив викладачів та студентів на екскурсію на виробництво, а також запропонував надати бажаючим студентам резюме для подальшого працевлаштування в компанії.

Завідувач кафедри ОУБ КНУБА

проф. Тугай О.А.