25.03.2019 на архітектурному факультеті відбулась зустріч студентів випускних курсів КНУБА з представниками німецької рекрутингової компанії KARRIEREHAFEN.
Компанія KARRIEREHAFEN є однією з лідируючих рекрутингових агенцій Німеччини в області підбору висококваліфікованого персоналу, в тому числі фахівців в галузі архітектури та будівництва.
На сьогодні, KARRIEREHAFEN співпрацює як з великими девелоперськими та будівельними компаніями, так і з архітектурними бюро, підбираючи для них персонал.
На зустрічі генеральний директор компанії пан Мальте де Бур (Malte de Buhr) підкреслив високий запит на німецькому ринку праці спеціалістів архітектурних та будівельних спеціальностей, і висловив впевненість, що саме випускники КНУБА, зважаючи на рівень підготовки, здатні отримати високооплачувані посади в провідних компаніях Німеччини.
Директор по співпраці з Україною Юлія Голуб, розповіла про необхідність знання німецької мови на рівні В1 – В2, а також про види віз для роботи в Німеччині; відзначивши при цьому, що фактично всі спеціальності за якими КНУБА готує студентів, підпадають під категорію «Блакитна карта» (Blue card). Пані Юлія також запевнила, що послуги рекрутенгових агенцій є безкоштовними для претендентів, адже їх оплачують винятково компанії, які шукають персонал.
Після закінчення презентації кожен із студентів мав нагоду особисто поспілкуватись з представниками компанії KARRIEREHAFEN, про можливості персонального професійного розвитку в Німеччині.
Представники компанії висловили особисту подяку за організацію зустрічі декану архітектурного факультету, проф. Кащенку О.В., заступнику декана доц. Покотилу К.М., доц. кафедри ландшафтної архітектури Голубу А.А.
Контакти компанії KARRIEREHAFEN:
Офіційний сайт: https://www.karrierehafen.de/
Директор по співпраці з Україною:
Юлія Голуб
Тел. +49 162 8245582
E-mail: j.holub@karrierehafen.de