У рамках серії зустрічей з завідувачами кафедр ректор університету П.М. Куліков 27 березня 2019 року поспілкувався з керівниками кафедр будівельно-технологічного факультету і факультету урбаністики та просторового планування. Ректор поінформував про сучасні тенденції у освітній галузі та наголосив на зосередженні зусиль колективу університету на необхідності збереження його як провідного будівельного закладу вищої освіти в країні. Для цього необхідно модернізувати навчальний процес, оснастити його сучасним обладнанням.
У цьому зв’язку Петро Мусійович повідомив, що поточний рік розглядається керівництвом університету як рік інформатизації та комп’ютеризації нашого навчального закладу (попередній рік був “роком гуртожитків”). Протягом року буде придбана значна кількість сучасних комп’ютерів та мультимедійного обладнання, впроваджуватимуться автоматизовані інформаційні системи, будуть обладнані нові комп’ютерні класи. Вже зараз ведуться роботи з модернізації мережі Інтернет та облаштування Wi-Fi зон.
У свою чергу, завідувачі кафедр звернулися до ректора з рядом питань, які потребують вирішення. Йшлося, зокрема, про придбання спеціального навчального обладнання, забезпечення ритмічного постачання витратних матеріалів для проведення лабораторних робіт, поліпшення умов праці та навчання. З цього приводу керівник університету дав відповідні доручення.