Чи ви колись задумувалися над можливістю отримати досвід волонтерства за кордоном?
Чи хотіли б познайомитися з культурою і особливостями інших країн?
Якщо відповідь “Так”, то ось що може запропонувати вам найбільша міжнародна молодіжна організація AIESEC:
1. Global Volunteer – короткострокові стажування тривалістю від 6 до 8 тижнів під час літніх канікул. Студенти мають можливість взяти участь у реалізації соціально-значущих проектів у галузі освіти, екології і культури, що базуються на засадах толерантності та сприяють популяризації здорового способу життя. Під час стажування є нагода попрацювати у міжнародній молодіжній команді. Цільова група: молодь віком від 18 до 30 років.
2. Global Entrepreneur – короткострокові стажування тривалістю від 6 до 8 тижнів під час літніх канікул, які проходять у стартапах у сфері маркетингу, економіки та інформаційних технологій. Цільова група: молодь віком від 18 до 30 років.
3. Global Talent – робота у компаніях у таких галузях як педагогіка, інформаційні технології (програмування і розробка сайтів), інженерія, маркетинг, проектний менеджмент, фінансовий менеджмент, облік і аудит. Тривалість програми: від 4-х місяців до 1,5 року. Цей напрям орієнтований на випускників закладів вищої освіти, які мають ступінь бакалавра або магістра.
Більш детально ознайомитися з можливостями стажування та роботи за кордоном ви можете за посиланням: http://aiesec.ua

Відділ міжнародних зв’язків КНУБА