Київський національний університет будівництва і архітектури потрапив до півсотні лідерів українських вищих навчальних закладів у рейтингу Вебометрікс (Webometrics). КНУБА посів 47-е місце серед 306 представлених ВНЗ України.

Рейтинг Webometrics створено у 2004 році в Іспанії, його результати публікуються компанією Cybermetrics Lab двічі на рік. Webometrics являє собою рейтинг інтернет-присутності ВНЗ, і є своєрідним “індикатором” презентаційної складової університету в Інтернет-просторі.

Загалом Вебометрікс відображає результати аналізу офіційних веб-сайтів вищих навчальних закладів за певними критеріями: розмір (кількість сторінок, які відображаються у пошукових системах); цитованість; вагомі файли (так звані “прикріплені файли” у визначених форматах, розміщені на ресурсі вишу); і найбільш суттєвий – помітність (кількість унікальних зовнішніх посилань на сайт університету).

Рейтинг Webometrics створено, перш за все, для посилення інтересу молоді до вищих навчальних закладів на світовому рівня шляхом ефективного представлення університетів у мережі Інтернет.

Інтеграція Київського національного університету будівництва і архітектури у топ-50 лідерів Webometrics серед українських ВНЗ свідчить про позитивну динаміку розвитку репрезентативного веб-майданчика КНУБА у світовому віртуальному просторі.

Детальніше про рейтинг можна дізнатися за цим посиланням.