Під час весняних канікул, 28 березня, в рамках освітнього проекту «Профорієнтаційний табір. Університетська зміна в Києві», старшокласники познайомилися з Київським національним університетом будівництва і архітектури. Даний захід організували фахівці відділення довузівської підготовки КНУБА і освітня компанія, що спеціалізується на профорієнтації, IBS Education. Для того, щоб діти робили свідомий вибір майбутньої професії ще зі школи, IBS Education організовує по вихідним дням профорієнтаційні курси, а на канікулах профорієнтаційні табори.

Усі розуміють, як важливо стати спеціалістом у своїй справі. Перший крок до цього – це розумний підхід до вибору професії. Програма Профорієнтаційного табору спланована таким чином, щоб за тиждень канікул підліток спробував різні професії та зміг визначити яка з них йому справді цікава.
До КНУБА приїхали абітурієнти та їх батьки з Одеси, Кропивницького, Хмельницького, Броварів, Коростишева, Кременчука, Софіївської Борщагівки та Києва. Старшокласники самі обирають вищі заклади освіти, з якими вони хочуть познайомитися ближче. Майбутнім абітурієнтам було запропоновано 13 провідних закладів вищої освіти в Києві. Протягом тижня вони вже встигли побувати у Київському університеті імені Бориса Грінченка, Національному університеті «Києво-Могилянська академія», Національному університеті харчових технологій, Київському національному університеті імені Т.Г.Шевченка, Київському національному університеті технологій та дизайну, Київському національному університеті культури і мистецтва, Національному транспортному університеті, Національному авіаційному університеті.
Про важливість правильного підходу у виборі професії, враховуючи інтереси, схильності та таланти молодої людини, розказала завідувач відділення довузівської підготовки Бурдейна Наталія Борисівна. Обирати вищий заклад освіти і траєкторію підготовки до ЗНО, необхідно починати з вибору галузі і спеціальності. КНУБА – визнаний багатьма рейтингами, лідер у підготовці фахівців галузі «Архітектура та будівництво» та багатьох суміжних з нею галузей, що здійснює підготовку фахівців за 27 спеціальностями та 45 освітніми програмами бакалаврів і 50 освітніми програмами магістрів.

Фахівець відділення довузівської підготовки – Сідун Катерина Василівна розповіла про умови вступу до університету, спеціальності та освітні програми, за якими пропонують навчання 7 факультетів університету про підготовчі курси до ЗНО та творчого конкурсу, про спеціальності та спеціалізації, які можна отримати в нашому університеті, про систему подвійних дипломів і паралельного навчання.
Фахівці сектору профорієнтаційної роботи відділення довузівської підготовки КНУБА Доля Вікторія і Бірук Яна провела цікаву і змістовну екскурсію університетом. Заступник декана факультету геоінформаційних систем і управління територіями провела майстер-клас із запускання дрону, розповіла про наукові дослідження, розробки і проекти науковців факультету, показала 3D модель університету. Екскурсію по лабораторії «GameHub» із створення комп’ютерних ігор гостям Факультету автоматизації і інформаційних технологій провела заступник декана Соболевська Леся Георгіївна.
Лекцію і екскурсію по лабораторії «Аеродинаміки та вентиляції» провів Володимир Романович Вахула – асистент кафедри теплогазопостачання та вентиляції. Професор кафедри теплогазопостачання і вентиляції Київського національного університету будівництва і архітектури, член-кореспондент Академії будівництва України, секція «Міське будівництво» Предун Костянтин Миронович провів екскурсію в лабораторії «Газопостачання».
Екскурсія по майстерням Архітектурного корпусу, яку провів заступник декана Король Володимир Петрович, викликала жвавий інтерес. Абітурієнти задавали багато запитань стосовно підготовки до вступу, умов проживання в гуртожитках. Володимир Петрович відповів на всі запитання і запросив усіх на День відкритих дверей, який відбудеться 6 квітня в Центрі культури і дозвілля КНУБА. Під час заходу викладачі Архітектурного факультету проведуть майстер класи з рисунку, композиції, графіки-креслення, живопису і клаузули. А 20 квітня абітурієнти Архітектурного факультету під час Пробного творчого конкурсу зможуть випробувати свої сили і скорегувати траєкторію підготовки до вступу-2019.

Завідувач відділення
довузівської підготовки
Бурдейна Наталія Борисівна