Представники Київського національного університету будівництва та архітектури начальник відділу Стратегічного управління Ільїна Т. А., професор кафедри ОУБ Климчук М. М. та асистент кафедри ОУБ Дубинка О. В. взяли участь в роботі форуму «Innovation Forpost Dnipro: реальний фактор впровадження індустріальної політики ЄС в Україні», який відбувся 9 квітня 2019 року у м. Київ.

У процесі роботи було обговорено міжнародний досвід функціонування індустріальних парків, українські реалії реіндустріалізації, презентовано можливості індустріальних парків в Україні на прикладі Innovation Forpost Dnipro, проведено дискусії за участі іноземних та українських інвесторів, консалтингових агентств з метою встановлення ділових контактів.
Участь у форумі «Innovation Forpost Dnipro: реальний фактор
впровадження індустріальної політики ЄС в Україні» взяли представники посольств іноземних держав, депутати Верховної Ради України, профільні органи державної влади, міжнародні фінансові інституції, представники українського бізнесу.

У ході робочих зустрічей начальник відділу Стратегічного управління Ільїна Т.А. провела переговори з учасниками форуму щодо залучення їх до співпраці з університетом, зокрема досягнуто домовленість про заключення меморандуму з метою співпраці із заступником директора Державного науково-дослідного інституту інформатизації та моделювання економіки д.е.н., професором Гужвою І. Ю.

К.е.н., професор кафедри організації

та управління будівництвом Климчук М.М.