17 квітня 2019 року, в Центрі фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», за адресою вул. Верхньоключова 1/26, відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку столиці з футзалу серед студентських команд Закладів вищої освіти, в якому зустрінеться колектив «Будівельник» з Київського національного університету будівництва і архітектури та збірна команда Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова.  Фінальній грі передуватиме церемонія нагородження команд-призерів та кращих гравців ХVІ Чемпіонату та Першості з футзалу серед студентських команд ЗВО, яка розпочнеться о 15:00.
На підбиття підсумків усього футзального сезону запрошені представники керівництва закладів вищої освіти, органів місцевої влади, засобів масової інформації, партнерів організаторів змагань та багаточисельна підтримка команд на трибунах від молоді, яка обирає здоровий спосіб життя.
Слідкуйте за трансляцією фінального матчу та нагородженням у прямому ефірі на телеканалі XSport, яка почнеться о 15:00.
Станьте частиною студентського спортивного свята та відвідайте фінальний матч розіграшу Кубку від двох найкращих студентських футзальних команд м. Києва.
Генеральний партнер ФАСК: TMParimatch
Офіційний партнер ФАСК: АБ “Укргазбанк” 
Партнери ФАСК: Київська міська державна адміністрація, “Українська страхова група”, 
TMSelect“, Федерація футзалу м. Києва, ТОВ “Перша приватна броварня”, ТОВ “Міленіум спорт”, Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України.
Генеральний інформаційний партнер – ХSPORT.
Інформаційний партнер – SPORT.UA
Кузнєцов О., тренер збірної КНУБА з футзалу