19 квітня відбулось чергове засідання Вченої ради КНУБА. На засіданні було розглянуто питання «Про впровадження дуальної освіти». З доповіддю виступив перший проректор, професор Чернишев Д.О. Проректор з наукової роботи, професор Плоскій доповів про співробітництво з роботодавцями. Перший проректор КНУБА Д.О.Чернишев вручив дипломи студентам Барабаш Євгенії та Солохіної Анастасії – переможцям національного фіналу конкурсу «Проектування мультикомфортного будинку «Saint – Gobain -2019» та Николаєнко Маргаріті –переможниці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».

Призом «Гран – Прі» та Почесним дипломом відмічена робота КНУБА по підготовці випускників загально-освітніх навчальних закладів до навчання у вищому навчальному закладі. Викладачам КНУБА були вручені нагрудні знаки МОНа «За наукові та освітні досягнення».
Перший проректор також вручив нагороди за спортивні успіхі – студенту КНУБА Сологубу Андрію за досягнення в змаганнях з тхеквондо, за досягнення з футзалу серед студентських команд – професору Канішевському С.М.

Прес-служба КНУБА