Протягом квітня в гуртожитках КНУБА проводився конкурс «Краща кімната 2019».

Метою огляду-конкурсу є виявлення кращих житлово-побутових умов для проживання, навчання і відпочинку студентської молоді, який спрямований на виявлення недоліків, поліпшення стану збереження майна та створення безпечних умов проживання. Конкурс «Краща кімната» проводився  на підставі заявок, поданих заступнику декана з виховної роботи.

Кімнати оцінювались за такими критеріями:

• Санітарний стан кімнат;
  • Художньо-естетичне оформлення, творчий підхід до оформлення кімнати;
  • Обладнання та устрій кімнат;
  • Стан збереження майна в кімнаті;
  • Дотримання внутрішнього розпорядку.

Переможці  конкурсу :

Гуртожиток №2-краща кімната №116 (хлопці)

Гуртожиток  №3- краща кімната № 403(дівчата)

Гуртожиток №4- краща кімнати №333(хлопці)

Гуртожиток №5- краща кімната №521(хлопці)

Гуртожиток№6- краща кімната №533(дівчата)

Гуртожиток№ 7- краща кімната №309/2(хлопці)

Гуртожиток№8 іноземці – краща кімната №303/2,303/3

Студентів-переможців нагородили почесними грамотами та кожний отримав в подарунок банний рушник.

Дякуємо всім хто приймав участь в конкурсі, а також вітаємо наших переможців і нехай у ваших оселях завжди буде чисто, затишно і тепло, хай кожні хвилини проживання роблять вас щасливою людиною, чудово проводьте час зі своїми друзями і близькими людьми. Нехай ваша оселя буде надійною фортецею і захистом для ваших  бажань і надій!

Завідуюча організаційно-методичного відділу з виховної роботи Бєлозьорова Оксана Вікторівна