В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

Чорнобиль- це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсмертя, це пам’ять, і це наш нестерпний біль.

І навіть сьогодні, через 33 роки, ми не можемо сповна оцінити й осмислити фатального вибуху, щоб спрогнозувати його відлуння в майбутньому. Знаємо тільки: це назавжди!

26 квітня годинник життя відраховує 33 роки Чорнобильської катастрофи, яка чорною плямою стала на нашій блакитній планеті. Ця страшна трагедія зачепила долю кожного з нас, сколихнула життєве дерево нашого народу.

Сьогодні, 24 квітня, для студентів, викладачів та співробітників нашого університету пройшов захід «Дзвони Чорнобиля». До всіх присутніх звернувся Ректор КНУБА – Куліков П.М, ліквідатор ЧАЄС – Дзюбенко В. Г., які  розповіли  про факти та наслідки цієї страшної катастрофи та вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання.

Студенти будівельного факультету виступили перед аудиторією з віршами та хронологічними подіями найжахливішої катастрофи, також присутні переглянули короткометражний фільм «Чорнобиль-як все було».

Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам’ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

Завідуюча організаційно-методичного відділу з виховної роботи

Бєлозьорова Оксана Вікторівна