23 квітня представники ТОВ «ПБГ Ковальська» – лідера на ринку виробництва будівельних матеріалів, презентували студентам КНУБА перспективи роботи в компанії на Форумі Роботодавців та Дні кар’єри – 2019. Форум став унікальним комунікаційним майданчиком між роботодавцем і студентом з побудови відносин. Під час заходу студенти КНУБА – майбутні фахівці будівельної галузі дізналися у представників ТОВ «ПБГ Ковальська» про кар’єрні перспективи, можливості навчання й розвитку в компанії, реалізовані програми та проекти, які плануються. В свою чергу, представники ТОВ «ПБГ Ковальська» отримали значну кількість питань та відчули високий рівень зацікавленості, який перевищив усі сподівання.

24 квітня в рамках загальноуніверситетського Форуму роботодавців та Дня кар’єри – 2019 команда ТОВ «ПБГ Ковальська» провела додаткову комунікаційну сесію зі студентами третього, четвертого та п’ятого курсів, які навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія», спеціалізацією «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» на будівельно-технологічному факультеті КНУБА.

Презентаційні матеріали про компанію допомогли детально, в прикладах та візуалізаціях зрозуміти інформацію про склад Групи, її продукти, послуги та виробничі потужності. Також, Мирослава Колодій, керівник відділу оцінки та розвитку Департаменту управління персоналу, розповіла про історію ТОВ «ПБГ Ковальська», про її менеджмент, про тісний взаємозв’язок компанії та університету. Чимало уваги було приділено стратегічному розвитку компанії, а також здобуткам, якими ТОВ «ПБГ Ковальська» пишається – масштабні обсяги виробництва, реалізовані проекти та десятки років роботи.

Наведені приклади деяких цифр дивували. Приміром, чи можливо уявити, що майже 3 млн. м2 бетонної бруківки, яку Ковальська виробляє за один рік, можна замостити територію цілої держави Монако, а з 200 тис. м3 залізобетонних виробів, вироблених за рік, можна будувати 5 Афінських Акрополів щомісяця. Що вже говорити про бетоні суміші – за один рік компанія виробляє більше бетону, ніж потрібно було б для будівництва піраміди Хеопса – понад 6,5 млн. тон.

В другій частині комунікації Андрій Степаненко, фахівець з оцінки та розвитку персоналу ТОВ «ПБГ Ковальська», розповів дуже важливу інформацію для молоді. Про ті якості або софт-скіли, які очолюють рейтинг найважливіших для роботодавців: емоційний інтелект, креативність, критичне мислення, системний підхід і звичайно ж вміння працювати в команді.

Не залишилися без уваги і не менш важливі аспекти діяльності, що не пов’язані безпосередньо із бізнесом. Це спорт та соціальна направленість компанії. Також обговорювали відомий проект компанії – «Дача». На даний момент Компанія веде будівництво будинку для онкохворих дітей з усієї України, які лікуються від раку і проходитимуть реабілітацію абсолютно безкоштовно в стінах цього будинку. Саме такі проекти залишають слід в історії та є частиною тієї місії, яку несе ТОВ «ПБГ Ковальська»

Молодий запал, ентузіазм та неприхована зацікавленість, дали зрозуміти представникам ТОВ «ПБГ Ковальська» – будувати новий світ буде з ким!

З «КОВАЛЬСЬКОЮ» КРУТО!

Керівник відділу оцінки та розвитку Департаменту управління персоналу ТОВ «ПБГ Ковальська» Колодій Мирослава;

Фахівець з оцінки та розвитку персоналу ТОВ «ПБГ Ковальська» Степаненко Андрій;

Заступник декана будівельно-технологічного факультету Бондаренко Ольга.