Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції, яка відбудеться
з 17 по 18 травня 2019 року в
Київському національному університеті будівництва і архітектури,
актова зала.

Міжнародна науково-практична конференція з проектного менеджменту – найбільш представницька і авторитетна подія країни в галузі управління проектами: організатори і доповідачі Конференції провідні зарубіжні та національні фахівці в галузі управління проектами; географія учасників та рівень представлених наукових робіт постійно зростає. Щорічно ми приймаємо заявки з різних країн світу: України, Росії, Азербайджану, Франції, Великобританії, Латвії, Білорусі, Німеччини, Сербії та ін.

Постійною практикою стало проведення конференцій, семінарів, тренінгів, на яких відбувається обмін творчими ідеями і напрацюваннями, обговорюються шляхи та перспективи розвитку проектного менеджменту як поєднання мистецтва і бізнесу.
Сьогодні очевидно: переживши разом з нашою країною ряд злетів і криз, Конференція не тільки вижила, а й стала значущою подією в житті національного проектної та бізнес спільноти.

Метою конференції є стимулювання наукових і прикладних досліджень в галузі управління проектами, визначення перспективних напрямів застосування методології управління проектами в практичній діяльності, обмін науковою інформацією і практичними досягненнями в цій галузі, встановлення більш тісних відносин між навчальними закладами, науковими установами та підприємствами, залучення молоді до наукового дослідження.

Більш детальна інформація – на сайті: http://www.pmkiev.com.ua