Шановні колеги!

 17 по 18 травня 2019 року у

Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулась

XVІ Міжнародна науково-практична

конференція “Управління проектами у розвитку суспільства”

Тема конференції:
«Управління проектами в умовах

очікування глобальних змін»

Міжнародна науково-практична конференція з проектного менеджменту – найбільш представницька і авторитетна подія країни в галузі управління проектами: організатори і доповідачі Конференції провідні зарубіжні та національні фахівці в галузі управління проектами; географія учасників та рівень представлених наукових робіт постійно зростає. У цьому році приймали участь представники з різних країн світу: України, Росії, Азербайджану, Франції, Великобританії, Латвії, Білорусі, Німеччини, Сербії та ін.

Постійною практикою стало проведення конференцій, семінарів, тренінгів, на яких відбувається обмін творчими ідеями і напрацюваннями, обговорюються шляхи та перспективи розвитку проектного менеджменту як поєднання мистецтва і бізнесу.

Сьогодні очевидно: переживши разом з нашою країною ряд злетів і криз, Конференція не тільки вижила, а й стала значущою подією в житті національного проектної та бізнес спільноти.

Метою конференції є стимулювання наукових і прикладних досліджень в галузі управління проектами, визначення перспективних напрямів застосування методології управління проектами в практичній діяльності, обмін науковою інформацією і практичними досягненнями в цій галузі, встановлення більш тісних відносин між навчальними закладами, науковими установами та підприємствами, залучення молоді до наукового дослідження.

Ключові доклади було присвячено наступним темам:

оцінка патернів компетенцій застосування гнучких методологій управління проектами,

гармонійний підхід щодо управління хаосом та порядком в проектах розвитку, управління інноваційними проектами щодо спрощення торгівлі у сучасному світі, першій досвід перекладу європейського стандарту РМ² щодо управління проектами: ретроспектива, немарківська математична модель оптимізації портфелю проектів для планового періоду.