Ось уже другий рік поспіль у травні кафедра політичних наук проводить флешмоб “Іноземні студенти в українських музеях” – минулого разу у ньому взяли участь студенти з різних країн, які навчаються в КНУБА.
Цьогоріч студенти архітектурного факультету також долучилися до флешмобу під час заходів, присвячених Міжнародному дню музеїв, і відвідали різні культурні заклади столиці та інших міст України.
Метою флешмобу є ознайомлення студентів-іноземців із особливостями української культури, її здобутками, звичаями та спадщиною її яскравих представників, а також поглиблення знань про українські народні традиції.
Учасники флешмобу поділилася враженнями від свого культурного рейду музеями столиці, спілкування з екскурсоводами, участі у різноманітних квестах та інших активностях, організованих з нагоди Міжнародного дня музеїв.
Акція “Іноземні студенти в українських музеях” стала своєрідним запрошенням до інтерактивного спілкування із носіями української культури та відкриття нових цікавих мистецьких локацій країни, у якій іноземні студенти наразі навчаються.
Флешмоб зібрав цього року ще більше учасників. Сподіваємося, що відвідини українських музеїв невдовзі стануть для іноземних студентів доброю традицією.
Висловлюємо подяку всім, хто долучився до флешмобу, та запрошуємо до участі у ньому наступного року!
Доцент кафедри політичних наук
Людмила Медведська