Щорічно в Україні та світі відзначається радісне та веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Свято, яке потрібно відзначати всім: дорослим, щоб нагадати собі про безтурботну пору, дітям, щоб залишити у пам’яті ще безліч чудових моментів з дитинства, адже саме в них ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими , радісними та щасливими.

3 червня студенти КНУБА провели благодійну акцію в спеціальному загальноосвітньому дитячому будинку «Малятко» змішаного типу  для дітей дошкільного та шкільного віку,в якому знаходяться 4  дитини-сироти  на  повному утриманні та 150 вихованців, які знаходяться тут до отримання загальної середньої освіти. Студенти поспілкувалися із вихованцями закладу дізналися про їхне життя, мрії та захоплення, дошкільнята прочитали вірші про літо і виконали пісні продемонструвавши свої таланти, провели екскурсію по території , показали свої  умови життя , та місця де проводять свій вільний час. Жодне свято не обходиться без подарунків і наш приїзд не був винятком діти закладу отримала фрукти, цукерки та канцелярські приладдя.

Дякуємо за підтримку адміністрацію університету та студентам,  які брали участь в акції.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо і працюємо.

Вітаємо всіх викладачів, студентів та співробітників з початком літа, бажаємо, щоб кожен день дарував тепло сонця, бажаний відпочинок, нові пригоди та яскраві емоції!

 

Завідуюча організаційно-методичного відділу

з виховної роботи

 О.В.Бєлозьорова