Участь у круглому столі

У період з 13-го по 17-е травня викладачі архітектурного факультету Левченко Олексій (к.арх., доцент каф. Інформаційних технологій в архітектурі) та Гегер Анна (к.т.н., провідний інженер, доцент кафедри архітектурних конструкцій) взяли участь у короткостроковому стажування в рамках програми Erasmus+ Staff Mobility For Training.

Мобільність відбувалася на базі Технічного університету м. Любек (Technische Hochschule Lübeck). В ході стажування було відвідано Випробувальні центри будівельних матеріалів, взято участь в круглому столі з обговорення містобудівної стратегії розвитку міста Любек, пройдено тренінги за тематикою BIM, VR та 3D друку, технологій термографічної зйомки об’єктів за допомогою дронів. Окрім цього, учасники тренінгу відвідали BIM-кластер міста Кіль та взяли участь в робочому семінарі кластеру. В ході роботи встановлено контакти з фахівцями лабораторій (віртуальної реальності – VR, фотограмметрії та лазерного сканування, виробів бетону та ін.), професорами, що викладають технологію проектування ВІМ, та використання графічних пакетів в завданнях архітектурно-проектної практики.

Біля університету

Також було проведення обопільне представлення кафедр Інформаційні технології в архітектурі та Архітектурних конструкцій КНУБА. Під час перебування погоджено стратегічні плани щодо подальшої спільної співпраці. Зокрема обговорено можливість спільного формування консорціуму для участі у проекті: Support for the internationalisation of Ukrainian higher education institutions – shaping the digital future together: German-Ukrainian higher education institution collaborations (2019–2021), що фінансується DAAD. Визначено концепцію співпраці та сформовано проектні пропозиції.

Підготовано учасниками стажування

Тестування обладнання лабораторії VR
Робота з німецькими колегами
Робота з німецькіми колегами