Міністерство освіти і науки України повідомляє, що з 22 по 27 серпня Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» спільно із Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Колегією студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» провитимуть XIV пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді.
Місце проведення пленеру – навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка» (с. Коблеве Березанського району Миколаївської області).
Інформація про захід розміщена на веб-порталі Національного університету «Львівська політехніка»  http://lp.edu.ua/Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою nsspress@gmail.com або у співголів оргкомітету заходу Анастасії Козак (тел. 096-365-91-47) та Анатолія Ігнатовича (тел. 032-276-05-89,  067-603-80-03).

Перший заступник Міністра             П.К. Хобзей