З 9.06.2019 по 12.06.2019 року відбувся візит делегації будівельного факультету в Сілезький технічний університет «Сілезька політехніка» на чолі з заступником декана доц. Шпаковою Г.В. Метою відвідування було узгодження навчальних планів для спеціальності 073 «Менеджмент» для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціалізацією «HR Manager» та підготовка договору про подвійне дипломування між студентами будівельного факультету КНУБА та факультету організації та менеджменту (Organizacji i Zarządzania) Сілезького технічного університету (Politechnika Śląska).

Відбулись зустрічі з деканом факультету організації та менеджменту проф. Кшиштофом Водарським, заступником декана проф. Александрою Кузьор та ін.

В результаті плідної роботи за участі заступників декана з науки проф. Ізабелли Йонек-Ковальською (від «Сілезької політехніки») та доц. Шпакової Ганни Валентинівни (від КНУБА), голови Методичної комісій спеціальності «Менеджмент» доц. Приходька Дмитра Олександровича та інш. було досягнуто домовленості про запуск проекту «подвійного дипломування» для студентів будівельного факультету і факультету організації та менеджменту з проходженням часткового навчання в Сілезькому технічному університеті на факультеті організації та менеджменту в м. Забрже (m. Zabrzе) та Київському національному університеті будівництва та архітектури.

Під час візиту були оглянуті навчальні комп’ютерні класи, в тому числі й клас креативного мислення, де представникам КНУБА було запропоновано протестувати новий програмний продукт, розроблений за участі студентів факультету організації та менеджменту.

Навіть декан факультету проф. Кшиштоф Водарський не втримався від спокуси випробувати інтерактивну програму для навчання студентів.

Аудиторії та сам корпус факультету в м. Забрже обладнані за міжнародними стандартами інклюзивної освіти.

Також делегація відвідала споріднений будівельний факультет в м. Глівіце (m. Gliwice), де познайомилась з деканом факультету проф. Йоанною Бзовкою та заступниками: проф. Томашем Поникиевським, проф. Мариушем Яшньоком та Томашем Яшньоком.

Відбулись зустрічі в лабораторіях будівельного факультету: будівельних конструкцій, акустичній та аеродинамічній кімнатах. Також доценти Шпакова Г.В. та Приходько Д.О. були присутні при проведенні експериментальних випробувань металевих конструкцій, побачили обладнання для випробування будівельних конструкцій та матеріалів трьома природними стихіями – вітром, дощем та UF-випромінюванням.

Особливістю навчання на будівельному факультеті в Сілезькому технічному університеті є проходження студентами виробничої практики в будівельних фірмах Польщі протягом цілого семестру в якості управляючих будівництвом.

В результаті зустрічі з деканом будівельного факультету і її заступниками були висловлені побажання про продовження знайомства з залученням викладацького складу обох вузів до участі в сумісних конференціях та публікаціях.

Приємною несподіванкою візиту були організовані колегами з факультету організації та менеджменту екскурсії до штольні Королеви Луїзи, відновленої як туристичний об’єкт в 2011 році, та відвідування унікального найбільшого в Європі концертного залу в м. Катовіце.

Заступник декана

будівельного факультету