20 червня на будівельно-технологічному факультеті (БТФ) відбулось урочисте відкриття спеціалізованої аудиторії стінових та оздоблювальних матеріалів (ауд. 352), створення якої здійснено за ініціативи кафедри технології будівельних конструкцій і виробів та за підтримки ТОВ «ДБК-4» та ТОВ «Капарол Дніпро».

На відкритті були присутні голова правління ТОВ «ДБК-4» Разсамакін А.В., головний технолог ТОВ «ДБК-4», к.т.н. Омельчук В.П., директор ТОВ «Капарол Дніпро», к.т.н. Піпа В.В., Ректор КНУБА, проф., к.е.н. Куліков П.М., декан будівельно-технологічного факультету та завідувач кафедри технології будівельних матеріалів і виробів, проф., д.т.н. Гоц В.І., завідувач кафедри будівельних матеріалів, проф., д.т.н. Пушкарьова К.К., завідувач кафедри товарознавства і комерційної діяльності, проф., к.т.н. Захарченко П.В., завідувач кафедри хімії, проф., д.т.н. Гречанюк В.В., професорсько-викладацький склад факультету. Присутні відмітили високий рівень оформлення та технічного оснащення аудиторії: мультимедійний проектор та екран надають можливість проведення занять в сучасному форматі, стенди на стінах значно пожвавлюють простір аудиторії та виступають в якості демонстраційного матеріалу, кондиціонер створює приємний мікроклімат в приміщенні.

Ректор КНУБА Куліков П.М. висловив вдячність декану БТФ Гоцу В.І. за організацію робіт по створенню спеціалізованої аудиторії, а також Голові правління ТОВ «ДБК-4» Разсамакіну А.В. і директору ТОВ «Капарол Дніпро» Піпі В.В. за участь і допомогу в цьому проекті. Саме у тісній взаємодії вищої освіти та виробництва, за думкою ректора, полягає шлях до розвитку будівельної галузі.

Доц. кафедри технології будівельних конструкцій

і виробів Константиновський О.П.