Повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 1287 «Про затвердження Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06 січня 2016 року за № 15/28145 (зі змінами, внесеними наказом МОН від 26.04.2017 № 655) та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 04.07.2019 № 932 з 15 липня 2019 року оголошується конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.
Доступ до інформаційної системи “Наука в університетах” для введення проектів і їх подальшої експертизи надається з 15 липня по 06 вересня 2019 року без часових обмежень.
За результатами першого етапу Конкурсу до 12.09.2019 ЗВО та НУ повинні надіслати відповідний пакет документів поштою до директорату науки МОН України.
Наказ МОН України від 04.07.2019 № 932 «Про оголошення конкурсного відбору у 2019 році проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених»

Офіційна публікація – за посиланням

Голова молодіжної наукової ради Івахненко І.С.