У розпалі – вступна кампанія до вишів. Міністерство освіти і науки оприлюднило попередні цифри того, скільки абітурієнтів подали заяви до вищих навчальних закладів.
Вступники подали до ВНЗ вже понад півмільйона електронних заяв. Створено 154 332 електронних кабінети, з них майже всі активовані – це понад 96% від очікуваної цього року кількості. Про це свідчать дані, опубліковані на сайті МОН.
А в нашому університеті триває вступна кампанія для вступників, які бажають здобути освітній рівень бакалавр та магістр.
Вступники, які закінчили школу та мають атестат про середню освіту, вже традиційно подають заяви в електронному вигляді. На сьогоднішній день на 26 спеціальностей КНУБА вже подано більше 2500 заяв. Традиційно найпопулярнішими є дві спеціальності: 192 «Будівництво та цивільні інженерія», 193 «Геодезія та землеустрій». Також користуються попитом спеціальності, що супроводжують процес проектування та будівництва: 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 081 «Право».
Як і в цілому по країні молоді люди віддають перевагу спеціальностям, які представлені на факультеті автоматизації та інформаційних технологій: 122 «Комп’ютерні науки», 123 «Комп’ютерна інженерія», 125 «Кібербезпека», 126 «Інформаційні системи та технології».
Відкриті в цьому році нові спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» та 052 «Політологія» також користуються попитом у вступників.
Випускники коледжів з дипломами молодших спеціалістів для здобуття освітнього ступеня бакалавра подають заяви в паперовому вигляді в період з 20 липня до 22 липня включно. Найпопулярнішими є спеціальності галузі знань «Будівництво та архітектура» та 12 «Комп’ютерні науки». На сьогодні подано вже більше 500 заяв.