У КНУБА триває вступна кампанія і для магістрів.  Подача заяв в паперовому вигляді в магістратуру почалася 10 липня і триватиме до 23 липня.

В університеті готують магістрів з 27 спеціальностей та 50 освітніх програм. В цьому році відкрито нову спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення», яка користується достатньо великим попитом у вступників. На спеціальність 192 «Будівництво та цивільні інженерія» розширено перелік освітніх програм, а саме «Зведення та експлуатація будівель і споруд», «Вартісний інжинирінг в будівництві», «Організація і адміністрування в будівництві».

На сьогодні подано більше 1200 заяв. Найбільшу кількість заяв подали вступники на архітектурний, будівельний факультети та факультет автоматизації та інформаційних технологій. Традиційно популярністю користується освітня програма «Управління проектами» на спеціальностях 073 «Менеджмент» та 122 «Комп’ютерні науки».

Особливістю вступної кампанії цього року є обов’язкове складання вступного іспиту з іноземної мови у форматі ЗНО для низки спеціальностей  трьох галузей знань: 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування» та 12 «Інформаційні технології». Також вступники в магістратуру здають вступне фахове випробування з обраної спеціальності. Початок вступних випробувань з 24 липня.

З програмами випробувань можна ознайомитися га сайті приймальної комісії www.vstup,knuba/edu.ua.

Нагадуємо, що відповідно до правил прийому в КНУБА вступники на спеціальності галузей знань 5, 07 та 12, які вже мають диплом магістра або спеціаліста, можуть здавати вступний іспит з іноземної  мови в університеті замість  іспиту в форматі ЗНО. А для тих вступників, що не змогли успішно здати ЗНО з іноземної мови буде організовано додаткову сесію восени.

Слідкуйте за повідомленнями на нашому сайті.

Відповідальний секретар приймальної комісії

М.В. Суханевич