22 липня о 18:00 закінчується прийом заяв та документів від абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів на основі сертифікатів ЗНО для здобуття ступеня бакалавра та на основі диплома «молодшого спеціаліста». Кількість поданих заяв близько 5000.

За інформацією ІС «Вступ.ОСВІТА.UA», станом на 22 липня до навчальних закладів вже подано 1 млн 358 тисяч заяв від вступників на спеціальності всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів.

В нашому університеті традиційно найпопулярнішими є спеціальності галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» та 12 «Комп’ютерні науки», найбільша кількість заяв подана на спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Рейтингові списки вступників, які вступають на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, а також творчих конкурсів та вступних іспитів із зазначенням вступників, які рекомендовані до зарахування на бюджет буде здійснена не пізніше 18:00 годин 26 липня на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», на сайті університету knuba.edu.ua та на стендах приймальної комісії.

Відповідальний секретар

приймальної комісії