У КНУБА завершено вступну кампанію на освітній ступінь бакалавр на місця держзамовлення. 1 серпня підписано накази на зарахування на місця держзамовлення вступників на освітній ступінь бакалавр на базі повної загальної середньої освіти та на базі диплома молодшого спеціаліста.

Цього року терміни подачі заяв в електронному та паперовому вигляді на основні спеціальності університету були скорочені порівняно з минулими роками, вступники мали визначитися у своєму виборі за 11 днів.

Проведенню творчих конкурсів на архітектурний факультет передувала подача заяв у ЗВО, конкурси проходили у декілька сесій окремо для бюджетної та контрактної форм навчання. Загалом на факультет зареєструвалося та приймало участь у творчих конкурсах біля 600 осіб.

Високий професіоналізм та багаторічний досвід керівництва та викладачів Архітектурного факультету, а також працівників приймальної комісії дозволив з честю витримати цей складний етап вступу та провести творчі випробування без затримок, збоїв, зволікань та порушень процедури, і головне, прав вступників.

Результатом творчих іспитів, які оцінювались прискіпливо і неупереджено, стало зарахування на місця держзамовлення 100 найталановитіших майбутніх архітекторів, 20 дизайнерів та 4 художників. Всі інші учасники творчих перегонів, які успішно дійшли до фінішу, мають можливість оволодіти творчими професіями на Архітектурному факультеті за контрактом. Для цього необхідно подати оригінали документів та заключити контракт з КНУБА до 23 серпня 2019 року.

Необхідно відмітити високий попит на спеціальності 19 Галузі знань, а саме 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Завдяки адресному розміщенню держзамовлення Міністерство освіти і науки України виділило на освітній ступінь бакалавр 395 бюджетних місць, а на ступінь магістр – 164 місця. Також значну кількість держзамовлення розміщено на інженерних спеціальностях галузей знань 12 «Інформаційні технології», 13 «Механічна інженерія», 14 «Електрична інженерія», 15 «Автоматизація та приладобудування».

Загалом вступна кампанія – 2019 в КНУБА на освітній ступінь бакалавр пройшла успішно. Вітаємо наших вже студенів та бажаємо успіхів у навчанні та житті!

Відповідальний секретар приймальної комісії КНУБА

Суханевич М.В.