Традиційно 1 вересня стартує щорічний студентський конкурс STEEL FREEDOM, який об’єднує студентів архітектурно-будівельних спеціальностей ідеєю створення проектів в металі в сегментах житлової та комерційної нерухомості з подальшою реалізацією.

За 5 років проведення конкурсу в STEEL FREEDOM взяли участь 793 студента з 16 ВНЗ України, які розробили 310 проектів в сталевому каркасі. Унікальна ідея конкурсу STEEL FREEDOM дозволяє молодим і талановитим архітекторам проявити свої можливості з перспективою подальшого працевлаштування у провідних архітекторів України, а також престижних компаніях України і за кордоном. Конкурсний проект може бути представлений студентами до захисту, як курсова, контрольна або звітна робота в рамках навчального процесу.

Умови конкурсу та детальна інформація – за посиланням