Вступники в КНУБА для здобуття освітнього ступеня Бакалавр на базі повної загальної середньої освіти  на контракт на заочну форму навчання мають можливість зареєструвати електронний кабінет з 15 до 30 серпня 2019 року і подати електронні заяви на обрану спеціальність  до 14 вересня 2019 року.

Список вступників, рекомендованих до зарахування буде оприлюднено на сайті університету 19 вересня. Подача оригіналів документів відбудеться з 19 по 24 вересня 2019 року.  Складання контракту та зарахування на навчання проводиться до 28 вересня 2019 року.

Поспішайте стати студентами КНУБА на спеціальності КНУБА за кошти фізичних або юридичних осіб.

Ви можете навчатися в КНУБА на заочній формі навіть якщо ви вже є студентом в іншому університеті на денній формі навчання за будь-якої форми фінансування.

Запрошуємо всіх бажаючих до приймальної комісії (кім.122) щоденно з 1000 до 1600 , крім суботи та неділі.

Відповідальний секретар

приймальної комісії