Сьогодні на центральній площі Київського національного університету будівництва і архітектури відбулося відкриття урочистого заходу, присвяченого Дню знань та Свято першокурсника.

На початку урочистої частини пролунав Гімн України у виконанні заслуженої артистки Украни Наталії Валевської.

Ректор КНУБА Петро Мусійович Куліков привітав усіх, хто вступив цього року до Київського національного університету будівництва і архітектури. Свято відвідали почесні гості, які привітали наших студентів зі святом: Радник міністра регіонального розвитку та будівництва України Беркута Анатолій Всеволодович, заступник Голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєв

Петро Олександрович, ексзаступник голови Антимонопольного комітету України Кузьмін Рафаель Ізмайлович, перший віце-президент Будівельної палати України Сташевський Станіслав Телісфорович, президент асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» Салій Іван Миколайович, Генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Голова Наглядової ради КНУБА Майборода Олег Григорович, заступник голови Національного агенства і забезпечення якості вищої освіти Стукало Наталія, Президент Академії будівництва України Назаренко Іван Іванович.

У рамках заходу заходу відбулася традиційна церемонія вручення кубків: Мистецький кубок-2019р отримав будівельний факультет, звання «Кращий факультет року КНУБА» і Кубок ректора отримав також будівельний факультет.

Під час церемонії виступили студентки КНУБА з танцем, заспівали Васильев Кирило та заслужена артистка України Наталя Валевська.

Після представлення деканів до першокурсників університету звернувся ректор П.М. Куліков, після чого перерізав стрічку на вході центрального корпусу університету на знак того, що віднині для першокурсників двері альма-матер – завжди відчинені.