Європейський медіа-холдинг Open Media Group проводить Всеукраїнський конкурс серед студентів “Розумним бути модно” на отримання грантів на навчання в ЗВО в рамках програми соціальної мотивації сучасної молоді. Участь у змаганні пропонується брати на добровільній основі – за бажанням.Відповідно до умов проекту до участі у конкурсі запрошуються студенти всіх курсів та абітурієнти. За формою навчання це можуть бути здобувачі вищої освіти денної або заочної форми навчання державного замовлення та контрактної основи.
Для здобуття грошового ґранту на навчання студентам необхідно до визначеного терміну надіслати в електронній формі наукове есе на тематику: “Україна: проблеми та напрями їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС”.
Конкурс проводиться компанією Open Media Group за підтримки партнерів:
  • likar.info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua – Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info – Інформаційний портал для батьків про дітей
  • nadra.com.ua – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.
Головна місія наукової роботи — вираження самостійного бачення студентом проблеми, питання, теми, а також формулювання висновків, особистої оцінки на підставі опрацьованого матеріалу та аргументів, у відповідності до обраного стилю. Питання пропонується розглянути за напрямами здобуття кваліфікації:
  • Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.
Нагороди гранту:
  • Перше місце — грошовий грант на оплату річного навчання;
  • Друге місце — грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • Третє місце — грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.
Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.
Термін проведення конкурсу:
Конкурс стартує з 27.05.2019.
Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
Deadline — 30.09.2019 р.
Оцінювання конкурсних робіт експертною радою — до 20.10.2019.
Оголошення переможців — 23.10.2019 року.
Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу education@likar.info, вказавши у темі повідомлення “На Конкурс”.
Переможці конкурсу визначаються незалежною суддівською колегією. Для отримання грантів автори переможних робіт будуть запрошені до офісу компанії Open Media Group.