З 5 по 30 серпня 2019 року студенти ІІ курсу спеціалізації «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» (ТБКВМ) будівельно-технологічного факультету проходили навчально-виробничу практику під керівництвом викладачів кафедри будівельних матеріалів доцентів Гончар О.А., Каверин К.О., Кочевих М.А.

Серед закладів, з якими були попередньо складені договори про проходження практики студентами на оплачуваних робочих місцях були наступні: підприємства Асоціації промислової групи Ковальської – ТОВ «Бетон Комплекс» (8 студентів), ПрАТ «Термінал-М» (Siltek) (5 студентів), ПАТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. Світлани Ковальської» (6 студентів); а також завод залізобетонних виробів ПрАТ ДБК-4 (7 студентів); ПрАТ «Броварський ЗЗК» (2 студенти); ТОВ«МЦ Баухемі», Київська обл., м. Березань» (2 студенти).

Під час роботи студенти не тільки поглибили теоретичні знання і закріпили практичні навички,  але й навчились  виробничої дисциплінованості, дотриманню правил безпеки, відповідальності під час роботи у бригаді та культурі виробництва. Всі студенти отримали диференційований залік з навчально-виробничої практики з достатньо високими оцінками.

У більшості студентів залишилися дуже позитивні враження від проходження практики не тільки з урахуванням практичних навичок, але й отриманої заробітної платні, а також з’явилося бажання повернутися наступного року на ці підприємства, що є дуже добрим показником роботи персоналу заводів та їх підтримки молоді, що навчається.

Керівники практики- доценти кафедри будівельних матеріалів КНУБА

Гончар О.А., Каверин К.О., Кочевих М.А.