У цьому році з’явився новий позитивний досвід з проходження практики студентами ІІ курсу спеціалізації «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» будівельно-технологічного факультету на підприємстві ТОВ «МЦ Баухемі» в м. Березань Київської обл. Студенти проживали безпосередньо на території закладу в гарних побутових умовах, вони проводили роботи з випробувань властивостей будівельних розчинів і бетонів, що містять нові ефективні добавки з використанням найсучаснішого обладнання. Студентів дуже вразило дружнє відношення до них керівництва і персоналу як до висококваліфікованих спеціалістів, вони набули цінного досвіду з досліджень  сучасних бетонів і будуть намагатись у наступному році поглибити свої знання та практичні навички на цьому ж підприємстві.

Керівники практики: доценти кафедри будівельних матеріалів КНУБА:

Гончар О.А., Каверин К.О., Кочевих М.А.

Заступник декана: Бондаренко О.П.