На початку вересня представники ТОВ «ПБГ Ковальська» – лідера на ринку виробництва будівельних матеріалів розповіли студентам V і VI курсів будівельно-технологічного факультету про компанію та перспективи, які відкриваються її потенційним працівникам. Під час заходу студенти, що навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія», спеціалізацією «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів», дізналися у представників ТОВ «ПБГ Ковальська» щодо кар’єрних можливостей, перспектив навчання та розвитку в компанії, про реалізовані програми та масштабні проекти, які плануються. У свою чергу, представники ТОВ «ПБГ Ковальська» отримали значну кількість питань від студентів та відчули високий рівень їх зацікавленості в подальшому розвитку взаємовідносин: проходженні практики та працевлаштуванні на підприємства Групи.

Презентаційні матеріали про компанію допомогли детально, в прикладах та цікавій візуалізації оцінити масштаби компанії та її склад, ознайомитися з продукцією та виробничими потужностями. Чимало уваги було приділено стратегічному розвитку компанії, а також здобуткам, якими ПБГ «Ковальська» пишається – масштабні обсяги виробництва, реалізовані проекти та десятки років стабільної роботи й динамічного розвитку. Не меншу зацікавленість викликав у студентів відеоролік про компанію, в якому було розкрито всю її сутність та натхнення. Захват та ентузіазм студентів дали зрозуміти представникам ТОВ «ПБГ Ковальська» – будувати новий світ буде з ким!

Керівник відділу оцінки та розвитку персоналу ТОВ «ПБГ Ковальська» Колодій Мирослава; провідний фахівець з оцінки та розвитку персоналу ТОВ «ПБГ Ковальська» Степаненко Андрій; заступник декана будівельно-технологічного факультету Бондаренко Ольга Петрівна.