19 вересня відбувся осінній «День кар’єри» у Броварах, метою якого було націлити випускників на свідомий професійний вибір, закцентувати їхню увагу на найбільш актуальних професіях. На захід завітали старшокласники з 35 загальноосвітніх шкіл міста та району.

Презентувати свої освітні програми прибули понад 20 вищих та професійно-технічних навчальних закладів Києва та Київської області. Київський національний університет будівництва і архітектури представляли заступник декана з виховної роботи, доцент кафедри теплотехніки Чепурна Наталія Володимирівна та доцент кафедри основ професійного навчання Корнійчук Борис Валерійович.

Представники КНУБА ознайомили школярів із особливостями вступної компанії, спеціальностями, які пропонують факультети нашого університету, а також запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 9 листопада 2019 року.

Захід пройшов цікаво, насичено, жваво, викликав особливий інтерес у школярів району. Організатори висловили сподівання, що спілкування представників навчальних закладів та майбутніх абітурієнтів пройшло вдало та плідно.

Фахівець відділення

довузівської підготовки

Бірук Яна