Mike Jaggs – associate director BRE Academy, David Leonard – BRE Service Manager, проф. КНУБА Тетяна Кривомаз, Ana Mendonca – BREEAM International Account Manager в Науково-дослідному центрі будівництва (Building Research Establishment) у Лондоні

Запрошуємо на міжнародну науково-практичну конференцію «Зелене будівництво» 12-13 листопада 2019 р. в Київський національний університет будівництва і архітектури.

Організатор: кафедра охорони праці та навколишнього середовища КНУБА.

Зелене будівництво спрямоване на мінімізацію негативного впливу на навколишнє середовище на всіх етапах будівельної діяльності шляхом використання кращих технологій, підвищення енергоефективності та якості будівель та інфраструктури. Конференція передбачає всебічний обмін досвідом в освітньо-науковій та практичній сферах, підвищення кваліфікаційного рівня спеціалістів, науковців та студентів, поширення та розвиток передових технологій, реалізацію дієвих проектів із залученням всіх зацікавлених сторін для стійкого розвитку України з урахуванням кращих світових напрацювань. У програмі конференції презентації, панельні дискусії та воркшопи від представників першої в світі провідної міжнародної системи оцінки екологічної стійкості проектів будівництва і інфраструктури BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method).

НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

 1. Реалізація проектів зеленого будівництва в Україні
 2. Зелене будівництво в архітектурі та містобудуванні
 3. Енергоефективність будівельних проектів
 4. Передові інженерні системи та технології зеленого будівництва
 5. Екологічні стандарти будівельних матеріалів
 6. Eфeктивнe викориcтaння земельних, водних тa iнших природних рecурciв
 7. Транспортні стратегії зелених будівельних проектів
 8. Фiзичний тa функцiонaльний комфорт та якість зелених будівель
 9. Опeрaцiйні тa eкологiчні ризики будівельної галузі
 10. Економічно-організаційні та управлінські аспекти зеленого будівництва
 11. Рециклізація та утилізація будівельних відходів

Початок о 10:00 актовий зал КНУБА. Участь безкоштовна, але необхідна попередня реєстрація (forms.gle/QHjaT8nw5dS4cjMT8).

Сайт конференції: ecol19.wixsite.com/zelenbud

Facebook: facebook.com/events/2412909115703545/

Телеграм канал: «Зелене будівництво» t.me/ZelBud

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений у розвитку зеленого будівництва в Україні!

Модератор конференції професор кафедри охорони праці та навколишнього середовища факультету інженерних систем та екології КНУБА д.т.н. к.б.н. Кривомаз Тетяна Іванівна