24 вересня 2019 року ректор КНУБА Куліков Петро Мусійович і генеральний директор компанії KAN Development Мурованський Гліб Анатолійович підписали меморандум про партнерство та співпрацю.

Меморандум підписаний з метою об’єднання можливостей сторін для подальшої розбудови конструктивної взаємодії освіти, науки і бізнесу, сприяння створенню умов для розвитку будівельної галузі в Україні.

Меморандумом передбачено втілення ефективних форм співпраці між компанією KAN Development і КНУБА шляхом подальшого розвитку проекту «Академія КАН».

В рамках навчально-виробничого проекту «Академія КАН» передбачається проведення лекцій провідними спеціалістами KAN Development, проведення спільних заходів, надання взаємної консультаційної, методичної та іншої допомоги, розробка спільних навчально-методичних практик.

Слід зазначити, що компанія KAN Development та Київський національний університет вже рік співпрацюють в рамках проекту «Академія КАН». На сьогодні вже більше 200 студентів долучилися до проекту, 52 студенти отримали сертифікати про успішне закінчення курсу. На базі об’єкту ЖК «Республіка», на технічне завдання компанії, факультетом урбаністики та просторового планування КНУБА була проведена Літня школа урбаністики із залученням студентів з усієї України, відомих вітчизняних та закордонних спеціалістів.

Сторони висловили задоволення рівнем чинної співпраці і бажання розширювати співробітництво у майбутньому.