За результатами голосування в КНУБА і його структурних підрозділах – Інституті інноваційної освіти,  Київському індустріальному коледжі  Миколаївському будівельному коледжі, Житомирському технологічному коледжі,  Вінницькому коледжі будівництва і архітектури,– ректором Київського національного університету будівництва і архітектури обрано П.М. Кулікова.

Із загальної кількості виборців – 1458, яких було визначено на конференціях і зборах студентів, штатних працівників,  науково-педагогічних і педагогічних кадрів у структурних підрозділах, у  голосуванні взяли участь  1318 осіб. За кандидатуру П.М. Кулікова проголосувало 1149 виборців – 87,18 % від їх загального числа.

  • Згідно статті 42 Закону України «Про вищу освіту» ми вперше  провели вибори ректора за новою процедурою, – підсумовує результати голосування голова головної виборчої комісії завідувач кафедри економічної теорії КНУБА, д.е.н. професор Володимир Лич. – Це дуже важливо, що кожен виборець отримав можливість вільного волевиявлення таємним голосуванням. Трудовий колектив виявив високий рівень довіри до ректора Петра Мусійовича Кулікова, переобравши його на новий термін. Це свідчить про підтримку як лінії, яку він проводив раніше, так і його нової програми.

   Які пріоритети ректора забезпечили йому таку вагому підтримку на виборах? По-перше, він, очоливши університет в 2012 році,  зберіг кадровий потенціал, роблячи ставку на сплав молодості, зрілості й досвіду. По-друге, приділяючи постійну увагу удосконаленню навчально-виховного процесу, Петро Мусійович водночас опікується розвитком наукового напряму, що підтверджує значне збільшення кількості захищених співробітниками КНУБА докторських і кандидатських дисертацій, а також дбає про зміцнення наукової і матеріально-технічної бази. По-третє, він завжди тримає у полі зору всі важливі для студентів і співробітників університету питання – від соціального захисту до майбутнього працевлаштування.

  Упевнений, що спільними зусиллями наш трудовий колектив на чолі із беззаперечним лідером здатен досягти ще вищої якості і результативності в навчальному процесі і науковій роботі.

 

Малієнко О.Т., прес-служба КНУБА