Співробітники і студенти Київського національного університету будівництва і архітектури відвідали середню загальноосвітню школу  №182 міста Києва з метою проведення профорієнтаційної зустрічі з учнями 11-их класів. Директор школи Юрій Соколов, вчителі та учні тепло прийняли гостей, які проінформували про спеціальності та освітні програми, за якими навчаються в університеті.

Фахівець відділення довузівської підготовки, викладач кафедри автоматизації технологічних процесів Катерина Сідун розповіла  про переваги навчання в Київському національному університеті будівництва і архітектури, про можливість отримати якісну підготовку до ЗНО на підготовчих курсах ВНЗ, а також запросила школярів на профорієнтаційну екскурсію 10 жовтня 2019 року та День відкритих дверей 9 листопада.

Потім кандидат технічних наук, доцент кафедри охорони праці і навколишнього середовища  Марина Кравченко зазначила, що факультет інженерних систем та екології є одним з провідних науково-освітніх, методичних і професійних центрів підготовки фахівців для будівельної галузі України,  а кафедри факультету співпрацюють з приватними та іноземними підприємствами і мають тісні зв’язки з навчальними закладами Польщі, Австрії, Китаю та багатьох інших країн світу.

Під час зустрічі не обійшлося і без подарунків від КНУБА. Студенти університету Максим Лучук та Микола Ходневич провели цікавий конкурс для школярів: всі присутні, хто  зробив креативне фото в мантії, футболці і касці біля банеру КНУБА та, виставивши в інстаграмі з хештегом «go_to_knuba», набрав найбільшу кількість лайків, отримав призи від Київського національного університету будівництва і архітектури.

  У результаті візит представників КНУБА до школи виявився не тільки інформативним та професійно орієнтованим завдяки викладачам вишу, а й «топовим, креативним та хайповим», про що потурбувалися наші активні й винахідливі студенти!

Вікторія Доля,

фахівець відділення

довузівської підготовки