Для старшокласників вересень – пора самовизначення та самоорієнтації не тільки у навчанні, а й у виборі майбутньої професії. Цей вибір як і пошук шляхів здобуття бажаної кваліфікації – дуже важлива і відповідальна справа. Професійне самовизначення учнів зазвичай  потребує допомоги, щоб повною мірою були враховані  індивідуальні здібності, інтереси, нахили, особливості різних життєвих ситуацій і, не в останню чергу, потреби ринку праці.

Цими днями в Ірпені відбувся «День кар’єри». Урочисто відкрив захід директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук, який відзначив подяками кращих навчальних закладів, зокрема вручив Подяку Київському національному університету будівництва і архітектури за активну участь в профорієнтаційній роботі серед молоді випускних класів.

На захід завітали близько 300 школярів із 50-ти начальних закладів Київщини. Київський національний університет будівництва і архітектури представляли доцент кафедри основ професійного навчання Борис Корнійчук, асистент кафедри фізики Яна Бірук, викладач кафедри іноземних мов Ольга Вітрук.

Яна Бірук,

фахівець відділення довузівської підготовки